Выбрать язык

Про SISSTERS

Красиво роби, красиво буде! Чули?

КіберШкола SISSTERS - це окреме дівчаче направлення глобального проекту KIBERone, який визнаний ООН та ЮНЕСКО кращим у сфері цифрового навчання дітей. Також визнаний кращим у Євросоюзі та акредитований корпорацією Microsoft та SAMSUNG. Працює більш ніж у 20 країнах, в тому числі в Америці та країнах Європи, та більш ніж в 150 містах.

Чому SISSTERS ?
По всьому світу онлайн-торгівля набирає оберти, бізнес розвивається швидше за допомогою Інтернета та усі сфери життя пов’язані з ціфровими технологіями, а це означає, що дівчатам треба бути у тренді вже з дитинства й не обмежувати себе тільки TikTok та YouTube.

Вже сьогодні можна застосувати свої таланти в створенні цифрових шедеврів, наприклад, створювати стильні інтернет-магазини, мобільні додатки, верстати лендінги, робити віртуальний одяг, 3D-інтер’єри, маски в Instagram, монтувати фото та відео, робити зв’язки в чат-ботах… та вчитися всьому тому, що освоїть не кожен дорослий.

В SISSTERS більш ніж 20 направлень для розвитку.

SISSTERS – це про стильний дизайн, медіа та IT.
Все, що допоможе створити та якісно упакувати digital-продукт.

За статистикою в школах програмування 70% учнів - хлопчики, але дівчатам потрібен свій підхід до технологій та їм не потрібні дуже складні коди й обробка баз даних, їм потрібно вміти володіти основними сучасними цифровими навичками.

В цілому вся система прагне до того, що кожна людина повинна розбиратися та легко орієнтуватися в цифрових технологіях. Й це найяскравіший тренд, що сходить.

Поступити можна в будь-який час на протязі року, при наявності вільних місць.

Групи набираються кожного тижня, тому дитина може поступити та разом з іншими дітьми й почати вивчати програму, що відповідає своєму віку.

Міжнародний сертифікат

Наприкінці кожного навчального року дитина отримує сертифікат міжнародного зразку англійською мовою та рідною мовою.

Якщо навчатися, то тільки в SISSTERS!

Данный сайт использует файлы cookie и прочие похожие технологии. В том числе, мы обрабатываем Ваш IP-адрес для определения региона местоположения. Используя данный сайт, вы подтверждаете свое согласие с политикой конфиденциальности сайта.
OK